ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Кутно | Lux-reisen

Білет на автобус Золочів Кутно


  Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Кутно,  Dworzec PKS  01:50
5
01:55

Замовити

Українці, обираючи з європейських країн, найбільше подорожують до Польщі. Країна найблище розташована та за рахунок історичних подій має розвинуту економіку і наявність культурних пам'яток, що і приваблює наших співвітчизників. Іншими причинами поїздок можуть бути пошук роботи чи отримання освіти, шопінги, екскурсії або ж простий відпочинок зі своїми знайомими. В Кутно, як одне з польських міст, додано регулярний автобус Золочів - Кутно, який їде щоденно і коштує 800 грн.

Кутно - одне з невеличких польських міст, проте воно розташоване у 20 кілометрах від самого центру Польщі. Знаходиться на маршруті між Влоцлавеком та Лодзем, має гарні природні умови для відпочинку. Є в складі Кутновського повяту, який в свою чергу знаходиться у Лодзинському воєводстві. Населення міста складає приблизно 50 тисяч людей.

Усі бажаючі жителі Золочева мають можливість скористатись послугою прямого рейсу до Кутно, замовити квитки на який можна у себе вдома. Просто перейдіть на наш сайт через це посилання: квитки Золочів - Кутно. Проводите просту операцію з резервації місця на автобус, можете його проплатити через інтернет або будь-яким іншим зручним способом. Після проплати вам прийде електронний квиток, який потрібно буде роздрукувати та підходити з ним на посадку.