ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Лодзь | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Золочів Лодзь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Лодзь, Kaliska coach station, Aleja Wlokniarzy, 227 00:4010
00:50

Замовити

Із багатьох причин, чому наші співвітчизники їдуть в подорож до Європейських країн, основними незмінно залишають туристичні подорожі, шопінг тури, відвідування історичних світлиць, пошуки працевлаштування або отримання якісної освіти а також звичайна зустріч зі своїми друзями та відпочинок. Польща є досить популярної серед інших країн, адже західний сусід має багато можливостей для реалізації різноманітних потреб своїх гостей. Одним з міст є Лодзь, куди ходить регулярний автобус Золочів - Лодзь, ціна на рейс від 750 грн.

Лодзь має репутацію промислового міста, через що зазвичай його туристи оминають своєю увагою. Але це лише перше враже, і воно є помилковим. Адже у Лодзі, через велику кількість заможних промисловців, у минулому було збудовано унікальні, які не схожі один на одного, приватні будинки, які наразі виконують функцію музеїв або відкриті для відвідування. Є алея зірок та власна школа телебачення та вища школа кінематографії. І саме у місті Лодзь розташований найбільший серед інших у Польщі ботанічний сад, який називають Легавинським парком.

Усі бажаючі відвідати це місто, можуть купити квитки у нас на сайті, навіть нікуди не виходячи. Щоб забронювати білети до Польщі, перейдіть на наш сайт за цим посиланням: квитки Золочів - Лодзь. На сайті ви зможете одразу здійснити оплату через Приват24 або ж іншим зручним для вас способом. Після цього отримаєте електронний квиток, роздрукуєте його та відправитесь у приємну подорож разом з нашою компанією.