ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Ніско | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Золочів Ніско

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Ніско, Biedronka, Sandomierska, 13
19:00
10
19:10

 Замовити

 

Щодня тисячі наших земляків їдуть до Польщі чи інших Європейських країн по багатьом причинам. Більшість з них, це робота або навчання, зустріч зі своїми знайомими та родичами, навідування туристичних світлин, архітектурних пас'яток, здійснення шопінг турів, або звичайний відпочинок. Звісно із багатьох міст, які готові прийняти до себе своїх гостей є Ніско. До Ніско із Золочева додали регулярний автобусний рейс, який ходить щодня, та ціна на який від 700 грн.

Ніско - це невеличке місточко у Польі,щі,, яке знаходиться на невеликій відстані до Сталевої Волі, з чисельністю населення приблизно у 15 000 людей. Є частиною Підкарпатського воєводства. Є чудові умови, щоб відпочити  на природі, а також є можливість працевлаштуватися.

Жителі Золочева мають змогу доїхати прямим рейсом до Ніско. Перевізником на цьому маршруті є компанія Lux-Reisen. Рейс до Польщі курсує регулярно щодня. Щоб викупити квиток на рейс, перейдіть на наш сайт за наступним посиланням: квитки Золочів –  Ніско. Після цього Вам залишається обрати необхідну дату для поїздки, проплатити квиток за допомогою банківської карти чи іншим способом, який буде у інструкції. Після проплати отримуєте квиток та насолоджуйтесь поїздкою разом з Lux-Reisen.