ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Пйотркув-Трибунальський | Lux-reisen

Білет на автобус Золочів Пйотркув-Трибунальський

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Пйотркув-Трибуналський, PKS Dworzec, Polskiej Organizacji Wojskowe
23:45
10
23:55

Замовити

Для українців одним з найкращих видів відпочинку звісно ж є подорожі. Щодня ми перетинаємо український кордон та вирушаємо у поїздки. Одними з найпопулярніших напрямків для цього звичайно ж є Європейські країни. За рахунок розвинутої інфраструктури для туристів, країни Євросоюзу можуть задовольнити найрізноманітніші потреби своїх гостей. Зокрема одним з міст, яке входить до складу Польщі та готове прийняти гостей, є Пйотркув-Трибунальський, з яким для зручності додали регулярний автобусний рейс Золочів - Пйотркув-Трибунальський.

Юридично Пйотркув набув статусу міста у 1404 році від короля Владислава ІІ. За часів правління Казимира ІІІ було розпочато будівництво стін фортеці. Внаслідок великої пожежі значна їх частина була пошкоджена, але на початку ХV століття стіни були відбудовані. Також при правлінні Казимира ІІІ було із Римської імперії було виселено більшість німецьких євреїв, які переселились у Пйотркув-Трибунальський, через що місто набуло статусу одного з найбільших єврейських поселень. У 1569 році Пйотркув перейшов у склад Речі Посполитої і в ньому було розташовано резиденцію вищого суду в Польщі.

Усі бажаючі відправитись до Пйотркува можуть замовити квити на автобус до цього міста на сайті нашої компанії. Перейдіть за вказаним посиланням для здійснення резервації: квитки Золочів - Пйотркув-Трибунальський. Проводите реєстрацію, обираєте спосіб оплати, який для вас найзручніший. Після цього вам відправлять електронний квиток який потрібно буде лише роздрукувати.