ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Стальова Воля | Lux-reisen

Білет на автобус Золочів Стальова Воля

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Стальова Воля, gen. Leopolda Okulickiego, 3
19:30
10
19:40

 Замовити

Тисячі українців щоденно їдуть по найпопулярнішим напрямкам у подорожжі, а саме до Польщі та Жвропейських країн. Чимало причин може бути, але туристичні поїздки, здійснення шопінгу, робота та навчання, відпочинок і зустріч з друзями є найголовнішими із всіх. Польські та європейські міста з радістю зустрінуть своїх східних сусідів, одним з них є Сталева Воля. До міста Сталева Воля, через популярність напрямку, встановлено регулярний маршрут, ціна якого розпочинається від 700 грн.

Польське місто Сталева Воля є частиною Підкарпатського воєводства. Сталева Воля може запропонувати відвідування чималої кількості культуррних пам'яток та архітектурних цінностей. Тут працюють 2 кінотеатра "Вереск" та "Баллада", також є галерея витворів мистецтва. Для активного відпочинку і городі є багато клубів на різну тематику. Це і автоклуби, тенісні та дайвінг центри, клуб спінігової ловлі та аєровідпочинку. Також багато інших різних можливостей для цікавого проводження часу та відпочинку.

Жителі Золочева мають змогу доїхати до Сталевої Волі прямим автобусним рейсом. Перевізником по цьому напрямку є компанія  Lux-Reisen. Автобус курсує регулярно щодня. Придбати на рейс Золочів - Сталева Воля можна на нашому сайті. Просто переходите по цьому посиланню: квитки Золочів - Сталева Воля. Потім здійснюєте проплату за допомогою інтернету і роздруковуєте Ваші електронні квитки. З ними підходите на посадку та насолоджуйтесь комфортною поїздкою разом з Lux-Reisen.