ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Торунь | Lux-reisen

Розклад руху автобуса Золочів Торунь

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
 Торунь, Dworzec PKS, Stan. Miedzynarodowe nr 12 03:45
10
03:55

 

Замовити

Серед великої кількості можливих напрямків подорожей, наші українці надають перевагу європейським країнам через розвинуту економіку та багату історію, яка спричинила появу цікавих культурних пам'яток. Щодня тисячі наших співвітчизників планують свої подорожі і однією з європейських країн, яка часто приймає до себе наших гостей є Польща. Зокрема їдуть до Торуня, до якого до речі є регулярний щоденний автобус Золочів - Торунь, який коштує 800 грн.

Місто відоме перш за все тим, що тут народився Микола Коперник, відомий математик, економіст, винахідник, а також діяч багатьох інших областей. Торунь входить до світової спадщини ЮНЕСКО. Є цікава культурна пам'ятка "Кшива Вежа", яка дуже схожа на Пізанську башню, також можна вільно відвідати астрономічну обсерваторію, або ж сходити до справжнього військового форту, який приймав участь у Другій світовій війні.

Український перевізник Lux-Reisen пропонує українцям замовляти квитки через інтернет систему, адже для цього не потрібно навіть нікуди виходити зі свого дому. Переходите на наш сайт: квитки Золочів - Торунь. Потім бронюєте та проплочуєте квиточок зручним для вас способом і роздруковуєте його електронний варіант, з яким можна підходити на посадку.