ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Влоцлавек | Lux-reisen

Купити квиток на автобус Золочів Влоцлавек

 

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Влоцлавек, Dworzec autobusowy, Stefana Okrzei, 69
02:45
5
02:50

 Замовити

Одним з найпопулярніших напрямків для подорожі серед наших співвітчизників є Польща. Найблищий наш західний сусід, з розвинутою економікою та наявністю чималої кількості цікавих культурних пам'яток. Є можливості для проведення вигідних шопінг-турів, отримати якісну освіту чи знайти роботу, або ж просто гарно відпочити з друзями. Одним з популярних польських міст є Влоцлавек, до якого щодня відправляється автобус Золочів - Влоцлавек, вартість поїздки від 800 грн.

Влоцлавек має репутацію одного з найстаріших польських міст, його ще називають "середньовічною перлиною". Започатковане князем Владиславом, як стратегічний контрольний пункт пропуску польської армії на берегах гирла річки Зловечка. Через цю річку проходив головний водяний торгівельний шлях у Польщі.

об відвідати це польське місто, населення Золочева має гарну можливість замовити квитки в себе на дому, навіть нікуди не виходячи. Для замовлення он-лайн, скористайтесь нашим сайтом по цьому посиланню: квитки Золочів - Влоцлавек. Після простої процедури реєстрації пасажира вам залишиться лише зручним способом оплатити квиток та роздрукувати його електронний варіант, з яким можна підходити на посадку до автобуса.