ukrussiaukrainepolandczech-republic

Купити квиток Золочів - Ярослав | Lux-reisen

Квиток на автобус Золочів Ярослав

  

Станції Прибуття (год.хв.)
Стоянка (хв.)  Відправлення (год.хв.)
 Золочів, АЗ, вул. Бродівська, 2в12:50
5
12:55
Ярослав, Plac Wiezniow Oswiecimia, 1 17:45
10
17:55

Замовити

До Польщі кожного для виїжджає багато українців по різноманітним причинам. Подорож до Європейських країн має на меті різні причини, проте головні з них постійно залишаються не змінними, а саме туристичні подорожі, навчання за кордоном, пошук роботи, зустріч із своїмі знайомими чи звичайний відпочинок, наприклад, шопінг-тур. Багате різноманіття міст, які готові зустріти в себе гостей, включає в себе місто Ярослав. Від Золочева до Ярослава їздить регулярний автобус, затрати на який починаються від 700 грн.


Знаходиться у південній частині Польщі, а саме в регіоні Підкарпатськго воєводства, на лівому березі річки Сян, є адміністративним центром Ярославського повіту. Місто багате на пам’ятки архітектури, старовинні церкви та костьоли. Одними з них є монастир Домініканів, кам’яниця Орсеттіх в стилі ренесансу.


Мешканця Золочева українська компанія-перевізник Lux-Reisen хоче запропонувати скористатись можливістю подорожі до Ярослава прямим рейсом. Автобус ходить по регулярному графіку кожного дня. Для того, щоб викупити квиток на рейс, перейдіть по цьому посиланню: квитки Золочів –  Ярослав та змініть дату виїзду на необхідну. Після проплати Ви отримаєте електронний квиток на e-mail, та зможете підходити з ним на посадку на Ваш рейс на насолоджуватися поїздкою разом з Lux-Reisen